Hakkımızda

2010 yılında Ankara-Türkiye’de kurulan EYS Medikal ve Laboratuvar Projeleri; kurulduğu ilk yıllarda dış pazarda ( Azerbaycan, K.Irak, Gürcistan, Türkmenistan, İsviçre, Bulgaristan, Romanya ) hizmet vermiştir, 2013 yılı itibariyle Türkiye’de genel olarak anahtar teslimi laboratuvar ve temiz oda projeleri, moleküler diagnostik alanında testler, PCR tabanlı sistemler, Sanger ve Yeni Nesil Sekans sistemleri, otomatik pipetleme ve izolasyon robotları ve teknik servis hizmetlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Firmamız 2019 yılından itibaren sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek arge çalışmalarına başlamıştır. ARGE laboratuvarında hem yeni kit çalışmaları gerçekleştirilmiş hem de üniversitelerde sürdürülen projelere destek sağlanmıştır. Bu çalışmalar sonucunda 2020 yılında yerli üretim olarak Seqline markasıyla genetik tanı testleri üretmeye başlamıştır.

Firmamızın hedefleri insan sağlığı, hayvan sağlığı ve gıda güvenliği alanlarında biyoteknolojinin getirdiği yeni gelişmelerle teknolojileri takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak uluslararası standartlarda hizmetleri pazara sunmak, laboratuvar performans ve kalitesini arttırmak, sektörün gereksinimleri ve kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda dünyanın önde gelen firmalarından güvenilir ürünleri portföyüne katmaktadır.

EYS Medikal, geniş ürün grupları ve her biri alanında uzman personeli ile ileri moleküler genetik uygulamalarında laboratuvar projeleri, cihaz-sistem tedarikleri, teknik servis ve aplikasyon desteğiyle her zaman yanınızda olan tedarikçinizdir.

Firmamız, Satış-Pazarlama, Teknik Servis, Aplikasyon, Finans-Muhasebe, Lojistik, Laboratuvar Proje departmanlarında tecrübeli ve kariyerli takım arkadaşlarıyla çalışmaktadır.

Kurumsal Bilgiler
EYS Medikal ve Laboratuvar Projeleri İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.

Vergi Dairesi: Maltepe
Vergi No: 383 040 5293
Ticaret Sicil No: 283 622
Mersis No: 0383040529300018
Sermaye: 3.000.000,00 TL

iso9002
iso9001